ÖVRIGT / Mattor / Beshir 6137007
nr 613 7007
Beshir
Antik, 182x410,
Kondition: jämnt ställvis hårt slitage, en kortsida saknar någon knutrad, lagningar, senare langett
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 november 2009
kl 16:00:01
26/10 18:09:36
1.000 kr
2/11 15:37:10
30 nov
TEMA Orientaliska mattor 10
Visning 27/11, 28/11, 29/11 och 30/11 kl 11 -16.
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 10